Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Spectral Blue Metallic/ zila
  Polar White/ balta
  Obsidian Black Metallic/ melna
  High-Tech Silver Metallic/ sudraba
  Mojave Silver/ sudraba
  Red Metallic/ sarkana
  Nautic Blue/ zila
  Graphite Grey Metallic/ pelēka
  Diamond White Bright/ balta
  Selenite Grey Metallic/ pelēka
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Virsbūve GLC SUV virsbūves aprīkojums Uzziniet vairāk par Mercedes-Benz GLC virsbūves iezīmēm. Dažādas dizaina un aprīkojuma sērijas piešķir transportlīdzeklim īpašu raksturu — no plaša standarta aprīkojuma līdz AMG sērijai.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Atveramais panorāmas logs Atvērts vai aizvērts — ar pēc izvēles pieejamo atveramo panorāmas logu baudīsiet aizraujošu brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada arī lielais atveramais jumta logs, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.
    Divdaļīgi aizmugurējie lukturi Jaunajiem divdaļīgajiem aizmugurējiem lukturiem ir augstas kvalitātes pilna LED trīsdimensiju gaismas dizains. Praktiskā divdaļīgā konstrukcija nodrošina plašākas bagāžas nodalījuma durvis, kā arī lielāku kravas nodalījuma atvērumu. Tajā pašā laikā modernā, slaidākā gaismu konstrukcija piešķir lielāku dinamiskumu pat tad, kad automobilis ir nekustīgs.
    AIRMATIC with rear axle steering The combination of AIRMATIC air suspension and rear axle steering provides noticeably more ride comfort and agility. The air suspension fascinates with dynamics or comfort according to choice, while the rear axle steering enables supremely confident or agile handling and a smaller turning circle, depending on the speed.
    Alumīnija izskata slieksnis ar gumijas tapām Jaunā dizaina un pēc izvēles pieejamie alumīnija sliekšņi paspilgtina GLC SUV raksturu. Tie ir uzstādīti sānu apmaļu augstumā un atvieglo iekāpšanu. Slieknsim ir sportiski veidots dizains, kas nozīmē, ka tas ir šaurāks priekšējo durvju zonā un kļūst platāks virzienā uz aizmuguri.
    45,7 cm (18 collu) līdz 50,8 cm (20 collu) vieglmetāla diski GLC ir pievilcīgs no jebkura skatu leņķa, taču, skatoties no sāniem, sportiskā dizaina un SUV detaļu kombinācija piešķir tam īpaši izteiksmīgu izskatu. To lielā mērā nodrošina plašais liela izmēra, ārēji izplūstošo vieglmetāla disku klāsts, kuru izmērs ir no 45,7 cm (18 collas) līdz 50,8 cm (20 collas).
    Sportiska priekšpuse ar radiatora režģi un Mercedes-Benz rakstu GLC SUV priekšpuse ar radiatora režģi, hromētu aploku un vertikāliem režģiem, kā arī tieši blakus esošajiem priekšējiem lukturiem, kas izceļ platumu, uzsver automobiļa sportiskumu. Centrā novietotā Mercedes zvaigzne, protams, ir viens no pazīstamākajiem pārsteidzošā priekšējās daļas dizaina elementiem.
    Salons GLC SUV salona aprīkojums GLC SUV salons nosaka standartus. Vai tas būtu centrālais displejs, kas vērsts pret vadītāju, daudzfunkcionālais sporta stūresrats vai augstas kvalitātes apdares elementi — augstas kvalitātes materiāli nodrošina greznu komfortu, ko var sajust katrā braucienā.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Daudzfunkcionāla sporta stūre Daudzfunkcionālajam sporta stūres ratam no napa ādas ir saplacināta apakšējā daļa un satvēriena zona ar padziļinātu reljefu — tas ir lielisks pamats sportiskam braukšanas stilam. Augstas kvalitātes, mīksta napa āda pati ir kvalitatīvs piedzīvojums. Ar skārienjutīgajiem vadības paneļiem var vadīt vissvarīgākās automobiļa funkcijas, neatraujot rokas no stūres.
     MBUX multivides sistēma ar centrālo displeju Uz autovadītāju vērsts un darbināms ar pieskārienu. Centrālais displejs ir digitāla saskarne starp jums un jūsu automobili, un ar to varēsit kontrolēt daudzas svarīgas automobiļa funkcijas — intuitīvi un ērti.
     Ekskluzīvs skaņas baudījums — Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma (pēc izvēles) Izbaudiet skanējumu, ko sniedz izcilā Burmester® skaņas sistēma. Kvalitatīvie skaļruņi nodrošina iespaidīgu telpisko skaņu. To var īpaši pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām, lai pastiprinātu klausīšanās baudījumu. Unikālie Burmester® skaļruņi arī vizuāli uzlabo salona dizainu.
     ENERGIZING Package Plus (optional) Comfort for all the senses: this package bundles together a variety of premium equipment with innovative intelligence. Your Mercedes can invigorate and indulge you in targeted ways – for prolonged alertness at the wheel and an extremely pleasant drive. With seven varied comfort programs and attractive extras such as multicontour seats.
     Bagāžas nodalījuma ietilpība GLC SUV standarta aprīkojumā ir EASY-PACK bagāžas nodalījuma durvis. Tās ir plašas, funkcionālas un kvalitatīvi aprīkotas. Jaunais GLC kļūst vēl komfortablāks, ja standarta aprīkojumā ir Boot Comfort pakotne.
     Aprīkojums GLC SUV aprīkojums.
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Projekcijas displejs Papildus pieejamais projekcijas displejs visu svarīgāko informāciju parāda tieši uz priekšējā stikla. Jūs varēsit koncentrēties tikai uz ceļu un satiksmi. Precīzs un ērts. Jaunajā Mercedes-Benz GLC tas tagad ir vēl lielāks.
      Sirds — centrālais displejs Uz autovadītāju vērsts un darbināms ar pieskārienu. Centrālais displejs ir digitāla saskarne starp jums un jūsu automobili, un ar to varēsit kontrolēt daudzas svarīgas automobiļa funkcijas. Cik vien iespējams intuitīvāk un ērtāk.
      MBUX papildinātās realitātes navigācija (pēc izvēles) MBUX papildinātā realitāte navigācijai apvieno virtuālo un reālo pasauli, palīdzot atrast ceļu sarežģītos satiksmes apstākļos. Šī tehnoloģija grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju apvieno reāllaika attēlos. Jūs varēsit sasniegt galamērķi ātri, droši un bez satraukuma.
      Navigation with car/trailer combination route planner The MBUX navigation system can take into account that the GLC is driving in trailer mode when calculating the route. The route is even calculated according to the type of trailer – bicycle carrier, small trailer and large trailer. For example, steep gradients or tight bends on the route are avoided to suit the car/trailer combination.
      Lietotāja personīgie profili Savu profilu var izmantot, lai iepriekš aktivizētu noteiktus personalizētus iestatījumus, piemēram, salona apgaismojuma krāsu vai sēdekļa pozīciju.
      Novietošanas stāvvietā pakete ar 360° kameru (pēc izvēles) Nosaka pieejamās stāvvietas un norādītās stāvvietas, kad braucat tām garām. Pēc stāvvietas izvēles, pateicoties dinamiskai vizualizācijai un akustiskai atgriezeniskajai saitei, varat bez piepūles novietot automobili stāvvietā vai likt automobilim iebraukt stāvvietā, izmantojot novietošanas stāvvietā palīgsistēmu. (Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju lietotāja rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.)
      Driving Assistance Plus Package (optional) Offers maximum comfort & safety on the road to autonomous driving. You receive Active Stop-and-Go Assist, which takes the strain off you on motorways. Another advantage: PRE-SAFE® Impulse Side can provide additional protection inside collisions caused by other vehicles. (Our driver assistance and safety systems are aids and do not relieve you of your responsibility as the driver. Please take note of the information in the Operator's Manual and the system limits which are described therein.)
      Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC (pēc izvēles) Jūs novērtēsit priekšrocības, ko aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC sniedz lēnos satiksmes sastrēgumos. Tā mazina vadītāja slodzi, automātiski pielāgojot jūsu ātrumu priekšā lēni braucošajiem transportlīdzekļiem. Vēlamo norādīto attālumu var iestatīt vairākos līmeņos. (Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju lietotāja rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.)
      KEYLESS-GO KEYLESS-GO novērš tik kaitinošo atslēgas meklēšanu. Jūsu atslēga tiks atpazīta, ja to turēsiet pie sevis, atrodoties transportlīdzekļa tuvumā vai salonā — visas durvis varēs atvērt un aizslēgt, vienkārši pieskaroties durvju rokturim.

      Pēc izvēles pieejama ar KEYLESS-GO Convenience pakotni.
      ENERGIZING Package Plus (optional) Comfort for all the senses: this package bundles together a variety of premium equipment with innovative intelligence. Your Mercedes can invigorate and indulge you in targeted ways – for prolonged alertness at the wheel and an extremely pleasant drive. With seven varied comfort programs and attractive extras such as multicontour seats.
      DIGITAL LiGHT ar projekcijas funkciju (pēc izvēles) Novatoriskā priekšējā luktura tehnoloģija apvieno pazīstamo MULTIBEAM LED ar inovatīvu augstas izšķirtspējas apgaismojuma tehnoloģiju. Gaismas projekcijas HD kvalitātē tiek projicētas tieši uz ceļa virsmas un sniedz vadītājam nepieciešamo informāciju.
      GUARD 360° automobiļa aizsardzība URBAN GUARD automobiļa aizsardzība Plus nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Pateicoties zādzību novēršanas signalizācijas sistēmai, kā arī ārkārtas atslēgas deaktivizācijai, spēsit ātri reaģēt. Esot ceļā, sadursmes noteikšanas funkcija jūs informēs ar lietotnes starpniecību. Savukārt nozagta automobiļa atrašanas pakalpojums palielinās iespēju atgūt īpašumu automobiļa nozagšanas gadījumā.
      PRE-SAFE® Impulse Side Ja GLC konstatē nenovēršamu sānu sadursmi, PRE-SAFE® Impulse Side sāk pasākumus, lai pārvietotu pasažierus uz automobiļa centru. Šādā veidā automobilis samazinās spēku, kas iedarbojas, notiekot negadījumam.

      Pēc izvēles pieejama ar braukšanas palīgsistēmas Plus paketi.
      AIRMATIC With its continuously adjustable damping control on each individual wheel, AIRMATIC enables a particularly smooth ride. This will enable you to drive in outstanding comfort and arrive more relaxed at your destination. In addition, the air suspension can be raised by 15 mm if necessary and it automatically adjusts to different vehicle loads.

      Optionally available with the Technology Package.
      Divu spriegumu 12/48 V borta elektrosistēma Jaunais Mercedes-Benz GLC piedāvā divu spriegumu 12/48 voltu elektrisko sistēmu transportlīdzekļiem ar iekšdedzes dzinēju. Papildu 48 voltu enerģijas pārvaldība kā solis ceļā uz elektrifikāciju sniedz efektivitātes, patēriņa un komforta priekšrocības.
      Bezceļu braukšanas programma Ar DYNAMIC SELECT var izvēlēties bezceļu braukšanas programmu — vilkmes, bremžu kontrole un braukšanas režīms tiek pielāgoti braukšanas situācijai. Ja jūsu jaunajā GLC ir DIGITAL LIGHT, tiek aktivizēta arī priekšējo lukturu apvidus gaisma.
      Bezceļu panelis Ar vienu pogas pieskārienu centrālais displejs pārvērtīsies par pievilcīgu bezceļu ekrānu. Šeit un vadītāja displejā ir spilgti attēloti īpaši apvidum raksturīgi rādījumi, iestatījumi un funkcijas, un tādējādi tos var izjust vizuāli.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Eksterjera dizains

      Interjera dizains

      Eksterjera svarīgākie elementi

      Close X
      Strapline Content

      Interjera svarīgākie elementi

      Close X
      Strapline Content
      Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar GLC SUV. Nosūtiet ELC SUV testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

      Consumer Information

      We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.