Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White / balta
  Black / melna
  Spectral Blue Metallic / zila
  High-Tech Silver Metallic / sudraba
  Mojave Silver / sudraba
  Graphite Grey Metallic / pelēka
  Nautic Blue / zila
  Obsidian Black Metallic / melna
  MANUFAKTUR Graphite Grey Magno / pelēka
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic / sarkana
  MANUFAKTUR Opalite White Bright / balta
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   GLC 200 4MATIC Coupé
   GLC 220 d 4MATIC Coupé
   GLC 300 4MATIC Coupé
   GLC 300 d 4MATIC Coupé
   GLC 300 e 4MATIC Coupé
   GLC 300 d e 4MATIC Coupé
   GLC 400 e 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Eksterjers Jaunā GLC Coupé eksterjers. No plašā standarta aprīkojumu līdz AMG Line: jaunais Mercedes-Benz GLC Coupé pārsteidz ar savu unikālo raksturu un iemieso ikonisko Mercedes-Benz Coupé dizainu sportiska un grezna SUV formā. Izteiksmīgi elementi ir atrodami daudzās aizraujošās detaļās. Pateicoties pievilcīgajam, tīrajam dizainam un rūpīgi pārdomātajiem tehniskajiem risinājumiem, jaunais GLC Coupé drosmīgi piesaka sevi jebkurā apvidū.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Jauna priekšdaļa ar sportisku radiatora režģi Priekšējie lukturi izceļ hromētā radiatora režģa platumu un apvieno spēcīgas SUV proporcijas ar kupejai tipiskām detaļām.
    DIGITAL LIGHT Braukšanas apstākļiem pielāgots apgaismojums nodrošina mierīgu un drošu braukšanu: DIGITAL LIGHT[1]lukturi pastāvīgi pielāgo brauktuves apgaismojumu atbilstoši satiksmes situācijai, ceļam un laikapstākļiem. HD sistēma darbojas kā projektors un aprēķina apgaismojumu ar precizitāti līdz pat pikselim.

    [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Bīdāma panorāmas jumta lūka Lielā bīdāmā panorāmas jumta lūka[1] >, kas piepilda automobiļa salonu ar gaismu, pirmo reizi ir pieejama arī GLC Coupé.

    [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Jauni kāpšļi Kāpšļi ar jaunu dizainu[1] ir kļuvuši vēl labāki. Tie papildina jauno GLC Coupé, uzsverot grezno un sportisko raksturu. Jaunā konstrukcija atvieglo jumta kastes uzstādīšanu un citas bagāžas nostiprināšanu.

    [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Īpašais Mercedes-Benz Coupé dizains Pievilcīgais, tīrais stils iemieso modernu greznību apvienojumā ar dinamisku sportiskumu, nodrošinot ikonisko Mercedes-Benz kupejas dizainu.
    Jauni aizmugurējie 3D lukturi Divdaļīgajiem aizmugurējiem lukturiem ir īpaša, eleganta forma, kas izceļ automobiļa plato virsbūvi. To iekšējā daļa veido 3D efektu un nodrošina gaismas animācijas iespēju.
    Interjers Jaunā GLC Coupé interjers. Avangardiskais interjers piesaka modernu greznību jau ar standarta aprīkojumu un ir nostrādāts izcili augstā kvalitātē. Pateicoties pievilcīgajam funkciju klāstam, jaunā GLC Coupé pirmklasīgais sportiskums ir acīmredzams. Sākot no sēdekļu polsterējuma, kam izmantota vislabākā āda, un beidzot ar skārienjūtīgo displeju un pēc izvēles pieejamo Burmester® telpiskās skaņas sistēmu, tas ir gatavs apmierināt visas jūsu vēlmes.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Daudzfunkcionāls sporta stūres rats Daudzfunkcionālajam sporta stūres ratam ir tikai 370 mm diametrs un tas nodrošina ērtu satvērienu. Vadības paneļi stūres sānos ir pārveidoti un piedāvā jaunu koncepcija: tie darbojas kapacitatīvi un ir nevainojami integrēti virsmā. Haptiskie palīglīdzekļi atvieglo funkciju lietošanu.
     Ekskluzīva Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma Izbaudiet Burmester® skaņu savā GLC Coup[1] :piecpadsmit premium skaļruņi nodrošina iespaidīgu stereofonisko skaņu, ko var pielāgot priekšējo un aizmugurējo braucēju vēlmēm. Pateicoties augstas kvalitātes apdarei, skaņas sistēma sniedz arī vizuālu baudījumu.

     [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     ARTICO apdare neva grey krāsā Lai radītu jaunā GLC Coupé avangardisko sēdekļu dizainu ar vairākiem slāņiem un mašīnizšūtām šuvēm, rūpīgi tiek pielietoti augstas kvalitātes materiāli. Viegli kopjamais un izturīgais ARTICO ādas imitācijas polsterējums neva grey un melnā krāsā saglabā greznu un sportisku noskaņu.
     Salona apdare Plašais jauno iespēju klāsts paver iespēju pielāgot GLC Coupé interjeru ar inovatīvu apdari. GLC Coupé jaunums ir, piemēram, standarta apdares elementi ar dimanta efektu, kā arī pēc izvēles pieejamie koka apdares elementi.
     Uz autovadītāju vērsts centrālais skārienekrāns 30,2 cm (11,9 collu) centrālais displejs ir digitālā saskarne starp jums un jūsu automobili, ar kuras palīdzību jūs varat kontrolēt daudzas svarīgas funkcijas. Tas ir skārienjutīgs un nedaudz pavērsts pret vadītāju un nodrošina intuitīvu, ērtu lietošanu. Tajā var saglabāt individuālus lietotāja profilus.
     ARTICO panelis un apdare Interjera augstās kvalitātes iespaidu un izjūtu paspilgtina ARTICO mākslīgās Nappa ādas virsmas. Viegli kopjamā, izturīgā materiāla virsmas ir precīzi nostrādātas un izdekorētas ar mašīnizšūtām šuvēm. Ir pieejamas piecas krāsas.
     Aprīkojums Jaunā GLC Coupé aprīkojuma galvenie elementi.
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Projekcijas displejs Projekcijas displejs[1] pārvērš vējstiklu par digitālu ekrānu, kurā redzamais attēls šķiet izvietots virs motora pārsega. Tas ļauj jums netraucēti sekot līdzi svarīgai informācijai, tostarp ātrumam, ātruma ierobežojumiem, brīdinājumiem un navigācijas norādījumiem.

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Papildinātā realitāte navigācijai Īpašās papildinātās realitātes funkcijas[1] tiek piedāvātas kopā ar MBUX. Kamera aiz salona atpakaļskata spoguļa uztver vidi automobiļa priekšā un pārraida attēlu uz centrālo displeju. Attēls tiek papildināts ar virtuāliem objektiem, piemēram, ceļa zīmēm un marķējumu, virziena norādēm, ēku numuriem u.c.

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      MBUX multivides sistēma ar centrālo displeju Jaunā MBUX multivides sistēma padara jūsu braukšanas pieredzi vēl digitālāku. Skārienekrāns ir pavērsts uz vadītāja pusi, ļaujot intuitīvi un ērti vadīt svarīgas automobiļa funkcijas. Izmantojot individuālo lietotāja profilu, MBUX var uzreiz nodrošināt jūsu iecienītākās radiostacijas, atskaņošanas sarakstus vai navigācijas maršrutus.
      Piekabes manevru asistents Piekabes manevru asistents[1] ļauj precīzi stūrēt pat pašās sarežģītākajās situācijās. Izmantojot MBUX centrālo displeju, jūs varat izvēlēties virzienu (taisni vai iepriekš iestatītā, brīvi regulējamā leņķī), un sistēma manevrēs automātiski, vadītāja ziņā atstājot vien akseleratora un bremžu pedāļus.

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      31,2 cm (12,3 collu) vadītāja displejs Individuāli pielāgojamais vadītāja displejs parāda galveno braukšanas informācija. Tas atšķiras no tradicionālajiem paneļiem ar klasiskiem apaļajiem mērpulksteņiem: augstas izšķirtspējas LCD displejs ir novietots atstatu un izskatās tā, it kā nebūtu savienots ar citiem priekšējā paneļa elementiem.
      Mercedes me Online Music Jūs varat straumēt mūziku, izmantojot savu Mercedes me kontu: aktivizējiet pakalpojumu “Online Music”, sasaistot to ar straumēšanas pakalpojumu (Apple Music, Amazon Music, Spotify vai TIDAL). MBUX multivides sistēmā jūs varat viegli pieprasīt dziesmas, albumus, atskaņošanas sarakstus vai radiostacijas.[1][2]

      [1] Šis Mercedes me connect pakalpojums ir pieejams automobiļos ar MBUX multivides sistēmu. Tā izmantošanai ir nepieciešams aktīvs Mercedes me connect lietotāja konts. Attiecīgajam automobilim ir jābūt savienotam ar lietotāja kontu un jābūt aktivizētam pakalpojumam “Online Music”. Turklāt ir nepieciešams konts straumēšanas servisā. Straumēšanas pakalpojumus var ietekmēt vietējā pieejamība.

      [2] Tā izmantošanai ir nepieciešams aktīvs Mercedes me connect lietotāja konts. Attiecīgajam automobilim ir jābūt savienotam ar lietotāja kontu un jābūt aktivizētam pakalpojumam “Online Music”. Turklāt ir nepieciešams konts straumēšanas servisā. Lai izmantotu pakalpojumu, ir jāiegādājas arī atsevišķs datu apjoms no ārēja mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja, piemēram, izmantojot Mercedes me connect pakalpojumu “Internets automobilī”.
      Aktīvais joslas ieturēšanas asistents Aktīvais joslas ieturēšanas asistents[1] ir uzmanīgs novērotājs: ja netīšām izbraucat no savas joslas vai bīstami tuvojaties citiem satiksmes dalībniekiem, sistēma ar stūres iekārtas palīdzību var atgriezt jūs atpakaļ joslā. Ja jūs tomēr izbrauksiet no joslas, sekos papildu brīdinājums stūres vibrācijas veidā.[2]

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
      Aklās zonas asistents Šis palīgs modri rūpējas par jūsu drošību: sistēma brīdina par sānu sadursmes risku ar satiksmes dalībniekiem, kas atrodas ārpus jūsu redzes lauka, tostarp, tiklīdz ieslēdzat pagrieziena rādītājus. Brauciena beigās sistēma saglabā modrību un brīdina, ja atverat durvis nepareizā brīdī. Tā ir būtiska aizsardzība gan jums, gan citiem satiksmes dalībniekiem, īpaši velosipēdistiem.[1][2]

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
      Parkošanās pakotne ar 360° kameru Ekskluzīvs parkošanās pakalpojums ar pilnu apkārtnes redzamību: aktīvā parkošanās palīgsistēma ar PARKTRONIC un 360° kameru nosaka pieejamās stāvvietas, kad tām tuvojaties. Pēc stāvvietas izvēlēšanās jūs varat droši novietot automobili, paļaujoties uz dinamisko vizualizāciju un akustisko atgriezenisko saiti, vai arī likt automobilim iebraukt vietā, izmantojot parkošanās asistentu.<.[1][2]

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
      Parkošanās pakotne ar atpakaļskata kameru Šī pakotne piedāvā daudzpusīgu parkošanās atbalstu: aktīvais parkošanās asistents ar PARKTRONIC atklāj pieejamās stāvvietas, kad braucat tām garām. Tiklīdz ir izvēlēta brīva vieta, jūs ar pārliecību varat tajā iebraukt, paļaujoties uz atpakaļskata kameras, ultraskaņas sensoru un praktisku vizualizāciju palīdzību. Vai arī novietot automobili stāvvietā, izmantojot parkošanās asistenta palīdzību.[2]

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
      Braukšanas palīgsistēmas pakotne Plus Relaxed, safe and well-protected while on the road: with this package you benefit from the many supportive and stress-relieving advantages of semi-automated driving. The safety concept of PRE-SAFE® Impulse Side can also help to mitigate the consequences of an accident in the event of an imminent side impact.[1][2]

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
      Caurredzams motora pārsegs ar 360 grādu kameru Kad ir ieslēgts bezceļu režīms, 360° kamera izveido virtuālu skatu, kas ļauj redzēt, kas notiek zem automobiļa priekšdaļas, un parāda to centrālajā displejā. Šādā veidā vadītājs saņem nepieciešamo atbalstu, manevrējot bezceļā, un var labāk novērtēt šķēršļus, piemēram, dubļus vai akmeņus.[1]

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      ENERGIZING Plus pakotne Komforts visām maņām: šajā pakotnē ir apvienots daudzveidīgs premium aprīkojums un inovatīva inteliģence. Jūsu Mercedes var uzmundrināt un palutināt jūs īpašos veidos – lai jūs ilgāk justos modrs pie stūres un brauciens būtu īpaši patīkams. Septiņas dažādas komforta programmas un pievilcīgas ekstras, piemēram, daudzkontūru sēdekļi.[1]

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      KEYLESS-GO Elektroniskā autorizācijas sistēma jūs atpazīst pēc atslēgas. Automobilis tiek atslēgts vai aizslēgts no aptuveni divu metru attāluma. Tas nozīmē, ka jums ir kontrole pār piekļuvi automobilim bez apgrūtinošas atslēgas meklēšanas.
      BRĪVROKU PIEKĻUVE Aizmugurējā bamperā iebūvētais sensors nosaka kustību. Bagāžu vai pirkumus nav nepieciešams likt zemē.
      Parkošanās pakotne ar atmiņas palīgsistēmu Pēc pieprasījuma tiek ierakstīts un saglabāts iebraukšanas un izbraukšanas process, novietojot automobili jūsu garāžā vai stāvvietā. Kad tas ir izdarīts, jūsu GLC Coupé var automātiski veikt nepieciešamos manevrus, kamēr jūs tos mierīgi pārraugāt no vadītāja vietas.[1][2][3]

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.

      [3] Ar [3] apzīmētie komponenti ir Mercedes me pakalpojumi. Lai izmantotu šos pakalpojumus, ir nepieciešams personīgais Mercedes me ID un piekrišana Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Automobilim jābūt savienotam ar attiecīgo lietotāja kontu. Beidzoties sākotnējam viena gada termiņam, pakalpojumus var atjaunot par maksu, ja vien tie tajā brīdī joprojām tiek piedāvāti attiecīgajam automobilim. Pirmā pakalpojumu aktivizēšana ir iespējama 1 gada laikā pēc sākotnējās reģistrācijas vai pēc automobiļa nodošanas klientam, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas vispirms.
      PRE-SAFE® PRE-SAFE® sistēma[1] , nosakot neizbēgamu sadursmi, izmanto pieejamo laiku jūsu labā. Tā uzsāk vairākas darbības, kas var samazināt stresu un slodzi, kam tiek pakļauti braucēji. Piemēram, inovatīvā PRE-SAFE® skaņas sistēma ar skaļruņiem rada troksni, kas iedarbina dabisko aizsargrefleksu. Tas aizsargā iekšējo ausi, slāpējot negadījuma troksni.

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      PRE-SAFE® Impulse Side Ja jaunais GLC konstatē nenovēršamu sānu sadursmi, PRE-SAFE® Impulse Side[1] uzsāk pasākumus, kuru uzdevums ir pārvietot braucējus tuvāk automobiļa salona centram. Šādā veidā automobilis var ierobežot trieciena spēku, kas sasniedz braucējus negadījumā.

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Jauns centrālais gaisa spilvens Atbilstoši jaunākajām Eiropas prasībām jaunais GLC Coupé ir aprīkots ar centrālo drošības spilvenu. Tas ir iebūvēts vadītāja sēdekļa atzveltnē un spēcīga sānu trieciena gadījumā var piepūsties starp vadītāju un priekšējo pasažieri.
      AIRMATIC ar aizmugurējās ass stūrēšanu AIRMATIC[1] ar nepārtrauktu, individuālu riteņu amortizācijas kontroli ļauj izbaudīt īpaši vienmērīgu gaitu. Tas ļaus jums braukt izcili komfortabli un ierasties galamērķī mierīgā noskaņojumā. Turklāt vajadzības gadījumā pneimatisko balstiekārtu var paaugstināt par 15 mm, un tā automātiski pielāgojas dažādām slodzēm.

      [1] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Sporta balstiekārta un priekšējās ass stūrēšana Jaunais GLC Coupé tagad jau standartā ir aprīkots ar sporta balstiekārtu. Apvienojumā ar priekšējo riteņu stūres iekārtu, kas strādā vēl tiešāk, automobiļa vadīšana ir kļuvusi spontānāka un veiklāka. Izbaudiet jūtami spēcīgāku braukšanas prieku.
      Bremžu sistēma ar lielākiem priekšējiem bremžu diskiem Bremžu sistēma ar palielinātiem perforētiem priekšējiem bremžu diskiem[2] vienmēr saglabā augstu efektivitāti. Jūs varat paļauties uz stabilu darbību pat pēc vairākkārtējas intensīvas bremzēšanas.

      [2] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      DYNAMIC SELECT Izmantojiet DYNAMIC SELECT, lai ar vienu pieskārienu ieslēgtu vēlamo braukšanas režīmu. Papildus programmām “Eco”, “Comfort”, “Sport” un “Individual” tagad ir pieejam arī programma “Offroad”. Atbilstoši režīmam pielāgojas saķeres un bremžu kontrole, kā arī braukšanas īpašības.
      MERCEDES-AMG Jaunais Mercedes-AMG GLC Coupé. Pieejams drīzumā.
      LeftRight

      Eksterjera dizains

      Interjera dizains

      Eksterjera svarīgākie elementi

      Close X
      Nākamā
      Iepriekšējā
       AMG īpašā priekšējā daļa (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Acīmredzami sportisks: motora pārsegs ar ģerboni, radiatora režģis ar vertikāliem tumša hroma spraišļiem, ko ieskauj AMG īpašais priekšdaļas ietvars, un DIGITAL LIGHT lukturi.[3]

       [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
       AMG vieglmetāla riteņu diski ar Y formas spieķiem (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Spēcīgs kontrasts: matēti melni 53,3 cm (21 collas) AMG vieglmetāla riteņu diski[3] ar Y formas spieķiem un sudraba krāsas bremžu skavas izceļ vienreizējo izskatu.

       [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
       AMG īpašā aizmugurējā daļa (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Sportiskuma manifests: AMG raksturīgā aizmugurējā daļa ar difuzoru un AMG izplūdes sistēma ar diviem apaļiem izplūdes cauruļu dubultuzgaļiem glancēti melnā krāsā.


       AMG īpašie sānu apdares elementi (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Dinamisks no katra skatu leņķa: AMG gareniskie sānu apdares elementi glancēti melnā krāsā veido sportisku siluetu.


       AMG īpašā priekšējā daļa (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Tas ir AMG: AMG ģerbonis un reljefais motora pārsegs, zīmolam raksturīgais radiatora režģis ar vertikāliem tumša hroma spraišļiem, AMG priekšējais bampers ar lielām gaisa ieplūdes atverēm.


       AMG keramiskās augstas veiktspējas kompozītmateriālu bremzes (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Gatavs lielai slodzei: AMG īpašie riteņu diski apvienojumā ar AMG keramisko augstas veiktspējas kompozītmateriālu bremžu sistēmu[3] nodrošina labāko veiktspēju un izcili precīzu kontroli.

       [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

       AMG īpašā aizmugurējā daļa (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Nepārprotami dinamisks – arī tiem, kuri skatās no aizmugures: Coupé dizains ar īpašu AMG spoilera malu, īpašs AMG aizmugurējais ietvars ar ar difuzoru un AMG izplūdes sistēma ar trapecveida apdares elementiem glancēti melnā krāsā.       AMG īpašie sānu apdares elementi (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Demonstrējiet savu aizraušanos ar veiktspēju vēl spēcīgāk: AMG īpašie gareniskie sānu apdares elementi glancēti melnā krāsā piešķir jūsu Mercedes-AMG GLC Coupé vēl dinamiskāku izskatu.

       Interjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        AMG Performance stūres rats AMG Performance stūres rats piedāvā visu, ko vēlas jūsu motorsporta entuziasta sirds: smalka Nappa āda apvienojumā ar stingrāku MICROCUT mikrošķiedru nodrošina ideālu saķeri, bet AMG un motorsportam raksturīgā saplacinātā rata forma un īpaši ergonomiskie skārienvadības paneļi – vēl precīzāku stūrēšanu. Koncentrējieties uz braukšanu, lai kurp jūs būtu.[3]

        [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
        AMG klasters un digitālais instrumentu displejs Optimizētā MBUX multivides sistēma piedāvā vairākas AMG grafikas dizaina variantus un noderīgas funkcijas. Izbaudiet zīmolam raksturīgo dizainu instrumentu panelī, centrālajā multivides displejā un projekcijas displejā[3]. Tie vienmēr sniedz visu nepieciešamo informāciju.

        [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
        AMG Performance sēdekļi AMG Performance sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim[3] ir Mercedes-AMG filozofijas pamatelements. Izbaudiet neatkārtojamu motorsporta stilu, ko veido melna Nappa āda, sēdpozīciju pārliecinātai automobiļa vadīšanai un lielisko sānu atbalstu, kas ir īpaši jūtams dinamiskās braukšanas laikā.

        [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

        AMG oglekļa šķiedras apdares elementi AMG oglekļa šķiedras apdares elementi[3] interjerā rada īpašu noskaņu. Sportiskie akcenti dabiski iekļaujas salona iekārtojumā un veido aizraujošus kontrastus. Tas padara kopējo interjera dizainu vēl sportiskāku. Vienlaikus tie nepārpotami pasvītro aizrautību ar augstākās līmeņa veiktspēju.

        [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
        Apgaismotas AMG durvju sliekšņu uzlikas ar “AMG” uzrakstu Sāciet braucienus ar vēl spēcīgāku veiktspējas izjūtu, pateicoties izgaismotajām AMG durvju sliekšņu uzlikām ar ikonisko “AMG” uzrakstu. Uzlikas ir iespējams noņemt un to vietā var uzstādīt citas oriģinālās Mercedes-AMG vai Mercedes-Benz detaļas. Vēl lielākai dinamikai.
        Izbaudiet to uz ceļa Izmēģiniet GLC Coupé. Nosūtiet mums GLC Coupé izmēģinājuma brauciena pieteikumu, un mēs drīz ar jums sazināsimies.
        Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.