Virsbūve Jaunā CLE Coupé virsbūve. Jaunā CLE Coupé virsbūve. Par progresivitāti un sportiskumu liecina līnija no priekšpuses ar pagarinātu dzinēja pārsegu līdz jaudīgajai aizmugurei. Eleganto dizainu papildina spilgtie priekšējie lukturi (piemēram, DIGITAL LiGHT[1]), divdaļīgie aizmugurējie lukturi un hromēti apdares elementi. [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
Nākamā
Iepriekšējā
  Progresīvs priekšpuses dizains  Priekšpuse pārsteidz ar garu, zemu dzinēja pārsegu, īsu pārkari un zemu novietotu radiatora režģi. A veida režģa izgriezums ar trīsdimensionālu hromētu Mercedes-Benz rakstu veido izteiksmīgu apdari. 
  Ar domām par gaišu nākotni — DIGITAL LIGHT  Inteliģentie un adaptīvie DIGITAL LIGHT[1] lukturi pastāvīgi pielāgojas apkārtējam apgaismojumam, satiksmes apstākļiem, ceļa virsmai un laikapstākļiem. Drošai un relaksējošai braukšanai.[2] 
  Pilnveidota aizmugures apdare  Jauno, unikālo aizmuguri nevainojami papildina mūsdienīgie divdaļīgie aizmugurējie lukturi. Hromētie apdares elementi uz difuzora un atsevišķie C formas hromētie elementi izceļ dizaina izsmalcinātību.
  Salons Jaunā CLE Coupé interjers.

  New dashboard design

  Close


  Jauns, izcils digitālais vadītāja panelis

  Progresīvs, sportisks un intuitīvs. Digitāls 12,3 collu mērinstrumentu displejs ar dažādiem rādījuma stiliem — varat izvēlēties, kā un kāda informācija tiks attēlota. 11,9 collu centrālais displejs pārsteidz ar precīzu skārienjutīgu vadību.

  Ambient lighting

  Close

  Salona apgaismojums

  Izveidojiet salonā savām vēlmēm vai pašreizējam noskaņojumam atbilstošu atmosfēru. Salona apgaismojums[1] ar 64 krāsām nodrošina gandrīz neierobežotas apgaismojuma shēmu iespējas, un tam ir ikvienai situācijai piemērota krāsa.

  [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

  Burmester® 3D-Surround-Soundsystem

  Close

  Burmester© telpiskās skaņas sistēma ar Dolby Atmos

  Izbaudiet leģendārās Burmester® skaņas sistēmas jaudu un ekskluzivitāti. Jaudīgie skaļruņi nodrošina augstākās kvalitātes telpisko skaņu. Tos var īpaši pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām, lai pastiprinātu klausīšanās baudījumu.[1]

  [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

  Multicontour seats for driver and passenger

  Close

  Daudzkontūru sēdekļi vadītājam un pasažieriem

  Individuāli izstrādāti, lai jūs palutinātu — šie sēdekļi apvieno daudzas pielāgošanas iespējas ar ekskluzīvām funkcijām jūsu labsajūtai. Ergonomiskas detaļas nodrošina nevainojamu sēdpozīciju: piepūšamie sānu spilveni braukšanas laikā nodrošina sānisku stabilitāti un relaksējošas masāžas.[1]

  [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

  Aprīkojums Jaunā CLE Coupé aprīkojuma būtiskākās iezīmes. Jaunais CLE Coupé atver visas durvis un sniedz sportiskas un drošas braukšanas baudījumu. Uzziniet vairāk par citu pieejamo aprīkojumu, tai skaitā multivides, palīgsistēmu, komforta un drošības aprīkojumu.
  Nākamā
  Iepriekšējā
   MBUX papildinātā realitāte navigācijai MBUX papildinātā realitāte navigācijai[1] apvieno virtuālo un reālo pasauli, palīdzot atrast ceļu sarežģītos braukšanas apstākļos. Šī tehnoloģija ar reāllaika attēliem centrālajā displejā nodrošina grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju.

   [1] Aprīkojums pēc izvēles atkarībā no konfigurācijas.
   Projekcijas displejs Izredzes uz sportisku braukšanas prieku un nevainojami izcilu braukšanas pieredzi ir labas — projekcijas displejs[1] pārvērš vējstiklu par aizraujošu digitālu kabīni. Šādi svarīgākā informācija vienmēr būs jūsu redzeslokā.

   [1] Aprīkojums pēc izvēles atkarībā no konfigurācijas.
   Jaunākās paaudzes MBUX Jaudīgas inovācijas: jaunās paaudzes MBUX[1] nodrošina daudzas jaunas funkcijas, pakalpojumus un mijiedarbības iespējas. Intuitīva skārienjutīga un balss vadība. Nevainojami integrēta jūsu digitālajā dzīvē un pielāgojama ar individuāliem displeja stiliem.[2]

   [1] Aprīkojums pēc izvēles atkarībā no konfigurācijas.

   [2] Lai izmantotu Mercedes me pakalpojumus, jums ir jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me pakalpojumu lietošanas noteikumiem.
   Maksimāls komforts ar KEYLESS-GO Automobiļa atslēga var palikt jūsu kabatā. Vienkārši satveriet durvju rokturi, atveriet durvis, apsēdieties, nospiediet iedarbināšanas/apturēšanas pogu un brauciet. Reāls komforts.[1]

   [1] Aprīkojums pēc izvēles atkarībā no konfigurācijas.
   GUARD 360° — visaptveroša drošība GUARD 360° automobiļa aizsardzība Plus[1] nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Pateicoties zādzību novēršanas signalizācijas sistēmai, kā arī ārkārtas atslēgas deaktivizācijai, jūs varēsit ātri reaģēt. Sadursmes noteikšanas funkcija informēs jūs ar Mercedes me lietotnes starpniecību.[2]

   [1] Aprīkojums pēc izvēles atkarībā no konfigurācijas.
   [2] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces, un tās neatbrīvo jūs no jūsu kā vadītāja atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
   DYNAMIC BODY CONTROL balstiekārta ar regulējamu amortizāciju DYNAMIC BODY CONTROL balstiekārta[1] ar regulējamu amortizāciju un aizmugurējā tilta stūrēšanu nodrošina ievērojami komfortablāku un izveicīgāku braukšanu. Balstiekārta pārsteidz ar sportisku dinamiskumu un augstu komforta līmeni.

   [1] Aprīkojums pēc izvēles atkarībā no konfigurācijas.
   Sazinies ar mums Jūsu jautājumi par jauno CLE Coupé. Vai jums ir jautājumi par jauno CLE Coupé, vēlaties plānot testa braucienu vai vienkārši saņemt informāciju? Šim nolūkam izmantojiet mūsu kontaktinformācijas veidlapu.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.