Visā pasaulē kopā ir piecas Mercedes-Benz Advanced Design studijas.

Atbildīgais par visām studijām ir Gordens Vāgeners, Daimler Dizaina nodaļas vadītājs. Advanced Design studijas atrodas Zindelfingenē (Vācija), Komo (Itālija), Pekinā (Ķīna), kā arī Karlsbāde un Sanīveilā (Kalifornija).

Komo studijas specialitāte ir nākotnes automobiļu interjers – galvenokārt tās atrašanās vietas dēļ slavenajā trijstūrī starp Komo, Milānu un Turīnu. Pekinas Advanced Design studijai ir būtiska loma, jo tās uzmanības centrā ir jaunu mobilitātes koncepciju izstrāde un sadarbības projekti.

Karlsbādes dizaineru fokuss ir vērsts uz rītdienas un parītdienas automobiļu eksterjeru, turpretī Sanīveilas studijā top nākotnes digitālie risinājumi un visaptverošu automobiļu saskarņu koncepcijas. Visi šie radošie pavedieni satiekas Zindelfingenē.

Advanced Design studijas raida impulsus, kas ir būtiski Mercedes-Benz dizaina filozofijas – jutekliskās tīrības – pastāvīgai attīstībai, un ar jaunām idejām nosaka radošās tendences, kuras arī turpmāk piešķirs Mercedes automobiļiem jutekliski un estētiski tīru, kā arī gaumīgi sportisku izskatu, tajā pat laikā nenovēršoties no pamatvērtībām un zīmola identitātes. Šajās studijās nākotne ir jau šodien.