Eksterjers Pilnīgi jaunais G 580 ar EQ tehnoloģiju – eksterjers. Elektriskās G klases eksterjerā ikoniskais dizains nevainojami saplūst ar mūsdienīgām iezīmēm. Klasiskais siluets, kas apliecina bezceļu automobiļa mantojumu, tagad ietver modernus elementus, piemēram, Black Panel priekšējo režģi ar animētu LED joslu. Iespēja izvēlēties aizmugurējo dizaina pārsegu, dizaina kasti vai rezerves riteni, kuri papildina aerodinamiskos riteņus[5], nepārprotami norāda uz modeļa evolūciju. Tas ir G klases mantojums, kas transformēts elektriskajam laikmetam.
Nākamā
Iepriekšējā
  Black Panel priekšējais režģis ar animētu LED joslu Drosmīgs manifests melnā krāsā, ko akcentē smalks LED spīdums. Unikāli pielāgots G klases robustajai elegancei.
  Aerodinamiskie riteņi Aerodinamiski optimizētie riteņi paaugstina efektivitāti un veiktspēju, vienlaikus piešķirot automobiļa izskatam elegantu un modernu akcentu.
  Design box Jauns, elegants dizaina elements, kas uzlabo automobiļa aizmugures izskatu, vienlaikus nodrošinot optimālu funkcionalitāti.  Aizsarglīstes G klases virsbūves aizsarglīstes ir neatņemama ikoniskā dizaina sastāvdaļa[5].


  Interjers Pilnīgi jaunais G 580 ar EQ tehnoloģiju – interjers.

  Jauns stūresrata dizains

  Close

  Jauns stūresrata dizains

  Jaunais daudzfunkcionālais stūresrats ar Nappa ādas apdari, greznu un ergonomiski optimālu dizainu ietver taktilas daudzfunkciju pogas un pēc izvēles ir aprīkojams ar apsildi. Lāpstiņas aiz stūres nodrošina iesaistošu, aizraujošu braukšanu.

  OFFROAD COCKPIT

  Close

  OFFROAD COCKPIT

  G klase padara bezceļu braucienus vēl labākus ar OFFROAD COCKPIT, kas ietver unikālu displeju un vadības bloku. Šis risinājums dod vadītājam iespēju uzraudzīt un pārvaldīt diferenciāļu bloķēšanu un LOW RANGE jeb pazemināto pārnesumu iestatījumus, nodrošinot nevainojamus, piedzīvojumu gara pilnus braucienus bezceļu apstākļos.

  G-ROAR

  Close

  G-ROAR

  G-ROAR[5] akustiski izceļ jūsu pilnībā elektriskās G klases īpašo raksturu – gan salonā, gan ārpus automobiļa. Papildus interaktīvajām braukšanas skaņām G-ROAR skaniski pavada arī citus procesus, piemēram, uzlādi.

  Jaunākās paaudzes MBUX

  Close

  Jaunākās paaudzes MBUX 

  Jaunākās paaudzes MBUX piedāvā būtiski uzlabotu informācijas un izklaides sistēmu – ar jaudīgāku procesoru vēl labākai veiktspējai, augstas izšķirtspējas platleņķa ekrānu, intuitīvu saskarni, balss asistentu, kā arī visaptverošu navigācijas un savienojamības pakalpojumu klāstu.

  Caurspīdīgs motora pārsegs

  Close

  Caurspīdīgs motora pārsegs

  Virtuālais skats parāda zonu tieši jūsu automobiļa priekšā, braucot bezceļā. Tas ļauj pārliecinoši un droši manevrēt ap šķēršļiem īpaši grūti izbraucamās vietās. Kombinējot kameru attēlu, motora pārsegs multivides displejā šķiet caurspīdīgs[5], un jūs iegūstat vizualizāciju, kas palīdz izvēlēties optimālo trajektoriju.

  Bezceļu spējas Unikāla bezceļu ikona G klase, kurai piemīt nepārspējamas bezceļu spējas, var lepoties ar modernām funkcijām, kas ļauj uzveikt stāvus kāpumus, dziļus ūdens šķēršļus un sarežģītus nobraucienus. Izturīgā konstrukcija un izsmalcinātā pilnpiedziņas sistēma nodrošina izcilu stabilitāti un kontroli pašos skarbākajos apstākļos.
  Nākamā
  Iepriekšējā
   eDrive eDrive
   eDrive pilnpiedziņa ietver četrus elektromotorus, un katrs no tiem individuāli piedzen savu riteni. Tāpēc griezes momenta vektorēšanas sistēma var individuāli uzraudzīt un regulēt katram ritenim pievadāmo spēku, nodrošinot izcilu saķeri. Pateicoties šādam risinājumam, pilnībā elektriskā G klase bezceļos ir teju neapturama. Savukārt uz ceļa jūs varēsiet izbaudīt ārkārtīgi veiklu un vienlaikus stabilu vadāmību.

   ELECTRIC DYNAMIC SELECT Izmantojiet ELECTRIC DYNAMIC SELECT un izmainiet automobiļa braukšanas īpašības ar vienu pieskārienu. 5 braukšanas programmas piedāvā pielāgotus piedziņas, balstiekārtas un stūres iekārtas iestatījumus. Liekot lietā īpašos bezceļu režīmus “Trail” un “Rock”, jūs varat pārvarēt sarežģītu apvidu. Ar pārslēgiem, kas izvietoti aiz stūresrata, jūs varat regulēt bremzēšanas radītās enerģijas rekuperāciju.
   Aizmugurējais tilts G klases inovatīvajā konstrukcijā aizmugurējam tiltam ir izmantota De Dion balstiekārta. Riteņus piedzen atsevišķas pusasis, un tas ļauj aizmugurējos elektromotorus stiprināt tieši pie šasijas. Pateicoties šādai konfigurācijai, riteņi vertikālās kustības laikā saglabā konstantu savērsumu un sagāzumu, uzlabojot automobiļa stabilitāti un vadāmību.
   Oglekļa šķiedras slīdplāksne Elektriskās G klasē apakšdaļas aizsardzībai ir izmantots inteliģents materiālu salikums, kas ietver oglekļa šķiedru. Salīdzinot ar alternatīvām no alumīnija vai tērauda, tā palielina konstrukcijas stingrību, turklāt samazina svaru un novērš iespējamo rūsēšanu. Apakšdaļas aizsargplāksne ir 26 mm bieza, sver aptuveni 58 kg un ir piestiprināta kāpņu tipa rāmim ar vairāk nekā 50 tērauda skrūvēm.
   Rekuperācija Palieliniet braukšanas laiku ar gudru enerģijas atgūšanu. Izmantojiet aiz stūres izvietotos taustiņus, lai pielāgotu to, kā automobilis atgūst un izmanto palēnināšanās un bremzēšanas laikā iegūto enerģiju. Rekuperāciju var gudri pielāgoties satiksmei, ātruma ierobežojumiem un citiem faktoriem, nodrošinot vienmērīgu un efektīvu braucienu.
   Kāpņu tipa rāmis ar integrētu akumulatoru zemam smaguma centram Piedzīvojiet G klases augsto inženierijas līmeni. Tās kāpņu tipa rāmis ir pielāgots elektriskajai piedziņai, un tagad tajā ir iebūvēts gaitas akumulators. Šis novatoriskais tehniskais risinājums ievērojami pazemina automobiļa smaguma centru, kā arī nodrošina labāku svarojumu un gludāku gaitu.
   Sazinieties ar mums Jūsu jautājumi par pilnīgi jauno elektrisko G klasi. Ja jums ir interese par pilnīgi jaunās elektriskās G klases iegādi un vēlaties, lai ar jums sazinās vietējais pārstāvis, lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju.
   Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.