Eksterjers Pilnīgi jaunās Mercedes-Benz G klases eksterjers. Spēcīgāka par laiku: G klase vienmēr ir bijusi izcilas bezceļu veiktspējas simbols, un tās dizains atspoguļo šo īpašo mantojumu.
Nākamā
Iepriekšējā
  Atjaunināts radiatora režģa dizains G klase momentā piesaista uzmanību ar savu robusto un efektīgo priekšdaļu, kas simbolizē gatavību jauniem piedzīvojumiem. Ikonisko tēlu pastiprina jauns dizains radiatora režģis un izsmalcināta virsbūves elementu pakotne.
  MULTIBEAM LED Viedi adaptīvie lukturi, kas izstrādāti, lai paaugstinātu braukšanas drošību un nepieļautu citu braucēju apžilbināšanu[2].
  Rezerves ritenis uz aizmugurējām durvīm G klases lepni izvietotais rezerves ritenis nevainojami iederas pārveidotajā aizmugurē, padarot to vēl pievilcīgāku.
  Virsbūves aizsarglīstes ar dekoratīvu ielaidumu Elegantas līnijas, lielas plakanas virsmas, radiatora režģis ar sudrabotu hroma apdari, nerūsējošā tērauda rezerves riteņa ietvars un horizontālas aizsarglīstes ar melnu ielaidumu vēl vairāk akcentē G klases unikālās proporcijas un robusto dizainu.  MANUFAKTUR kāpšļi melnā krāsā Ar MANUFAKTUR kāpšļiem melnā krāsā[2] jūs varat vēl vairāk izcelt sava Mercedes-Benz G klases automobiļa individualitāti un dinamiku. Citi individuāli pieejami elementi melnā krāsā ir jumts, bamperi un riteņu arku paplatinājumi, taču jūs varat izvēlēties arī pilnu apdari melnā krāsā[2].

  50,8 cm (20 collu) AMG 5 dubultspieķu vieglmetāla diski 50,8 cm (20 collu) AMG 5 dubultspieķu vieglmetāla diski[2] Himalaya grey krāsā apvieno vizuāla dziļuma efektu ar matētu sudrabkrāsas apdari.
  Interjers Pilnīgi jaunās Mercedes-Benz G klases interjers.

  Jauns stūresrata dizains

  Close

  Jauns stūresrata dizains

  Elegantā ādas apdare padara jauno daudzfunkcionālo sporta stūresratu par spilgtu interjera akcentu. Izmantojiet skārienvadības paneļus, lai vadītu svarīgākās automobiļa funkcijas, nenoņemot rokas no stūres.

  MBUX

  Close

  MBUX

  MBUX piedāvā pilnīgi jaunu informācijas un izklaides sistēmas lietošanas pieredzi. Viegli vadāma ar balsi vai pieskārienu, tā nevainojami iekļaujas jūsu digitālajā dzīvē. Ar maināmiem displeja stiliem MBUX attīstās līdz ar katru braucienu, inteliģenti pielāgojoties vadītāja unikālajām izvēlēm.

  Bezceļu ekrāns

  Close

  Bezceļu ekrāns

  Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz detalizēta braukšanas animācija multivides displejā. Tā parāda uzbraukšanas un nobraukšanas leņķi, kā arī tehniskos iestatījumus, palīdzot novērtēt braukšanas apstākļus un precīzi manevrēt bezceļā.

  Caurspīdīgs motora pārsegs

  Close

  Caurspīdīgs motora pārsegs 

  Virtuālais skats parāda zonu tieši jūsu automobiļa priekšā, braucot bezceļā. Tas ļauj pārliecinoši un droši manevrēt ap šķēršļiem īpaši grūti izbraucamās vietās. Kombinējot kameru attēlu, motora pārsegs multivides displejā šķiet caurspīdīgs, un jūs iegūstat vizualizāciju, kas palīdz izvēlēties optimālo trajektoriju.


  Ventilācijas atveru ambientais apgaismojums

  Close

  Ventilācijas atveru ambientais apgaismojums

  Izgaismotas ventilācijas atveres salonā rada īpašu gaisotni. 64 krāsu izvēle padara katru braucienu īpašu un ļauj pielāgot apgaismojumu jūsu noskaņojumam.

  Pasažiera rokturis uz priekšējā paneļa

  Close

  Pasažiera rokturis uz priekšējā paneļa

  Ikoniskais Mercedes-Benz G klases rokturis priekšējam pasažierim ir izvietots uz paneļa un ir domāts papildu drošībai, dodoties bezceļu piedzīvojumos.

  Aprīkojums Pilnīgi jaunās Mercedes-Benz G klases galvenie aprīkojuma elementi. Uzziniet vairāk par pilnīgi jaunajai Mercedes-Benz G klasei pieejamo aprīkojumu.
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Viedtālruņa integrācija Viedtālruņa integrācija nodrošina mobilā tālruņa bezvadu savienojumu ar MBUX multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay™ un Android Auto™. Šādi jūs iegūstat ērtu piekļuvi svarīgākajām viedtālruņa lietotnēm. Jūs arī varat viegli un ērti izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzēju lietotnes, piemēram, Spotify[7][8].
   Priekšējā bezvadu uzlādes sistēma mobilajām ierīcēm Jūs ar vienu rokas kustību novietojat mobilo ierīci tai paredzētajā vietā uz centrālās konsoles, kur tā uzlādējas bezvadu režīmā. Qi saderīgas mobilās ierīces uzlādējas bezvadu režīmā neatkarīgi no to markas un modeļa.
   MBUX izklaides sistēma salona aizmugurējai daļai Pirmšķirīga izklaide, ko nodrošina divi augstas izšķirtspējas, pilnībā integrēti 11,6 collu displeji[2]. Pat esot aizmugurē, tas nodrošina lielisku MBUX pieredzi ar tiešu piekļuvi automobiļa funkcijām.
   Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma Leģendāro Burmester® skaņas pieredzi nodrošina 18 skaļruņi un 760 vatu jauda. Jūs varat pielāgot 3D skaņu priekšējām un aizmugurējām sēdvietām atbilstoši gaumei un noskaņojumam, turklāt jūsu automobilis var atskaņot mūziku arī Dolby Atmos® kvalitātē – īpašam skaņas piedzīvojumam[2].
   Sazinieties ar mums Jūsu jautājumi par pilnīgi jauno
   G klasi.
   Ja jums ir interese par pilnīgi jaunās Mercedes-Benz G klases iegādi un vēlaties, lai ar jums sazinās vietējais pārstāvis, lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.